WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Drugie Drzwi Otwarte Szkoły

W sobotę 9 kwietnia nasza szkoła ponownie otworzyła drzwi dla naszych potencjalnych przyszłych uczniów, ich rodziców i opiekunów. Zainteresowanie było bardzo duże – przybyło ponad 200 osób. W sali kinowej wszystkich powitał dyrektor Andrzej Kabaciński przedstawiając naszą historię. Następnie wicedyrektor Jacek Michalski mówił o atrakcyjności naszych zawodów w obliczu postępującego wzrostu ludności świata, którą trzeba będzie wyżywić. Potem sprawy organizacyjne związane z naborem przedstawił prof. Andrzej Karbowiak. Na koniec była część artystyczna – występ wokalno-instrumentalny naszej młodzieży pod kierownictwem prof. Karoliny Kowalczyk i prof. Anny Kowerczyk. Po występie wszyscy udali się na zwiedzanie szkoły z nauczycielami uczącymi w poszczególnych zawodach. Towarzyszyli im nasi uczniowie, którzy również odpowiadali na pytania zainteresowanych, promowali swoje zawody i rozdawali ulotki. Równolegle z drugimi drzwiami otwartymi odbywał się IV Festyn Rodzinny pod nazwą ” Golęcińskie zwierzaki – zwierzętom z Ukrainy” . jm

FOTORELACJA