WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

DZIEŃ NAUCZYCIELA NA GOLĘCINIE

W piątek 11 października 2019 odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej zwanego popularnie Dniem Nauczyciela. Przybyli na nią znakomici goście : Wielkopolski Kurator Oświaty – Elżbieta Leszczyńska,  Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego – Dorota Kinal,  Wiceprzewodniczący Rady Miasta Poznania – Przemysław Alexandrowicz  i  Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu d/s Oświaty Pozaakademickiej – prof.dr hab Hubert Waligóra. Obecni byli oczywiście nauczyciele i pracownicy szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców i uczniowie w większości z klas pierwszych, bo dla wszystkich naszych uczniów ( 650 ) sala kinowa jest za mała. Po okolicznościowych przemówieniach i rozdaniu nagród nasza młodzież przygotowała część artystyczną. Na koniec był tort i małe przyjęcie. Po południu nasi nauczyciele i pracownicy spotkali się nad jeziorem kierskim, pływając  wspólnie dużą żaglówką .                                                                                     jm

FOTORELACJA