WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Dzień Sportu

Dzień sportu 

Dnia 29 maja jak co roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Udział klas był jeszcze liczniejszy niż rok temu. Młodzież brała udział w różnych konkurencjach indywidualnie jak i grupowo począwszy od rzutów do kosza, rzutu kaloszem po sztafete w workach czy grupowe skakanie na skakance! Wszystkie zmagania kończy najbardziej widowiskowa konkurencja – klasowe przeciąganie liny, którą wygrała 1tm. Każda klasa zbierała punkty, a klasy, które uzbierały ich najwięcej to:

1. 1tm 

2. 4am

3. 1wc 

Wszystkim klasom jak i ich wychowawcom serdecznie gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za obecność, zaangażowanie i świetną zabawę! 😃 no i oczywiście Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody.

Ten dzień jest też idealna okazja do udekorowania i nagrodzenia klas, które zwyciężyły w tegorocznych rozgrywkach między klasowych.  

– Turniej piłki nożnej zwyciężyła klasa 2TM broniąc swój tytuł z zeszłego roku,

– Turniej piłki koszykowej zwyciężyła klasa 2oa,

– Turniej piłki siatkowej zwyciężyła również klasa 2oa.

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera