WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca 2022 r. z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Organizatorem był dział Wychowania Fizycznego. Rywalizacja odbywała się  w 7 ciekawych konkurencjach, w których to zwycięzcami zostali: wyciskanie sztangi klasa 2AM, rzut kaloszem klasa 3TO4, rzut do kosza klasa 1A, traktorzyści na start klasa 3TO4, wyścig w workach klasa 3TM4, linka 3TM4.

W ostatniej i najbardziej pokazowej konkurencji przeciągania liny najsilniejsza okazała się być klasa 2AM. W trakcie zmagań uczniów odbył się pokaz jeździeckiego toru przeszkód w którym brali udział również nasi uczniowie. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali różne nagrody i upominki. W ogólnej klasyfikacji w rywalizacji na Dzień Sportu klasy otrzymały okazałe torty – nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, a ciepły posiłek na zakończenie całego dnia Dyrektor Szkoły. Wszystkim uczniom i wychowawcom bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Dział WF

Foto relacja > https://photos.app.goo.gl/4cquACCqrm6RB9bCA