WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Dzień Sportu Szkolnego

3 czerwca 2019 r. jak co roku z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Organizatorem jest dział wychowania fizycznego. Można było wziąć udział w ciekawych konkurencjach. Zwycięzcami w poszczególnych zostali: wyciskanie sztangi kat. dziewcząt Aleksandra Łakomska, chłopcy Imieniński Kacper, rzut kaloszem Marta Braniewicz, Marcel Kołodziejczak, skok w dal : Patryk Janik, Klaudia Furmanek, traktorzyści na start : Nikodem Buczma i Vanessa Wawrzyniak z klasy 1 Twa. W przeciąganiu liny najsilniejsza okazała się być klasa 1Tm, w biegu w workach 2Tm. Na dużym boisku odbyły się pokazy jazdy konnej.

Najlepszymi klasami  w całej rywalizacji zostały : 2Tm – I miejsce, 1Wa – II miejsce , 1 TM i 1Wb – III miejsce.

Po ciężkich zmaganiach na spagetti zaprosił wszystkich uczniów  Dyrektor Szkoły Pan mgr Andrzej Kabaciński. Nagrody natomiast ufundowała Rada Rodziców.

Wszyscy uczniowie z uśmiechem na twarzy opuścili teren szkoły – warto być dzieckiem !

 

Nauczyciele z Działu WF