WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Gala Urzędu Marszałkowskiego

We wtorek 7 Grudnia Zespół Szkół Przyrodniczych w Poznaniu spotkało kolejne wyróżnienie. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zorganizował w naszej szkole wielką Galę – Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik Roku.

Urząd Marszałkowski reprezentowali: Marszałek Paulina Stochniałek i Dyrektor Dorota Kinal – prowadząca uroczystość. Z naszej szkoły obecni byli Wicedyrektorzy: Izabela Narożna i Jacek Michalski oraz Przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Zespołów Szkół na Golęcinie Patryk Kaźmierczak.

Na Gali w sali kinowej odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych rzemieślników Województwa Wielkopolskiego. Część artystyczną uświetnił bardzo dynamiczny pokaz laserów oraz występ wirtuoza skrzypiec elektrycznych Tomasza Dolskiego. Na koniec w holu szkoły była bardzo dobra kolacja. jm

Fotorelacja