WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH 2021/2022

W piątek 17 września klasy pierwsze spotkały się  wraz z wychowawcami na tradycyjnej imprezie integracyjnej. Mimo lekko już jesiennej pogody, uczniowie i nauczyciele wzięli udział w grach i zabawach przygotowanych przez ubiegłorocznego zwycięzcę – klasę 2wc i przedstawicieli innych klas drugich. Uczniowie układali rymowankę, rozwiązywali quiz o szkole, grali w „Golęciniankę”, łowili kaczuszki, musieli też wykazać się umiejętnościami tanecznymi. Atmosfera była bardzo wesoła, a rozgrywki wygrała klasa 1a z wychowawcą – panem Wiesławem Krzykosem – gratulujemy.  Nagrodą jest dzień wolny z wychowawcą w wybranym terminie.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za dokumentację fotograficzną oraz zapewnienie ciepłego posiłku, Radzie Rodziców za słodycze, a panu Rafałowi Krauze za obsługę techniczną.

Aleksandra Moskal

FOTORELACJA