Komunikaty

Udostępnij na facebooku

KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY z dnia 16.03.2020

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej i nieuczęszczaniem uczniów do szkoły nauczyciele pozostają do dyspozycji Dyrekcji i są w gotowości do wykonywania pracy. Zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie prosimy o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego oraz zawodowego i udostępnienie im niezbędnych materiałów. Bardzo dziękujemy nauczycielom, którzy już to robią. Rekomendujemy w tym celu wykorzystanie  następujących rozwiązań:

– dziennik elektroniczny

– strona internetowa szkoły

– mailing bezpośrednio do uczniów

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej e-podreczniki.pl zostały udostępnione e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów. E-podreczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych i zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 17-20 marca 2020r. szkoła będzie zamknięta – sekretariat nieczynny. W sprawach pilnych proszę o kontakt pod numerami telefonów:

Dyrektor:        602 222 661

Sekretariat:    503 393 923