WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Konferencja wodorowa w Urzędzie Marszałkowskim

Dnia 28 X 2021 klasa 3 To4 z Arturem Ullrichem uczestniczyła w Konferencji wodorowej na PTM Poznań organizowanym przez Urząd Marszałkowski – W formie warsztatów przedstawiono rożne kierunki energetyki OZE oraz potrzebne dla młodzieży informacje dotyczące START UP

Dnia 4 listopada 2021 odbyła się Konferencja wodorowa w Urzędzie Marszałkowskim gdzie przedstawiono najważniejsze zagadnienia związane z rozwojem tzw. Szkoły Wodorowej w Wielkopolsce i szanse rozwoju naszego regionu w kwestii paliwa wodorowego

Dnia 15 listopada 2021 odbyła się II Konferencja Naukowa nt Problematyki rozwoju energii w Polsce i Europie uczniowie mieli okazje zapoznać się z bieżącymi problemami związanymi z rozwojem i wdrażaniem OZE w Polsce. rs

Fotorelacja