WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

NAGRODY MIASTA POZNANIA

W piątek 20 grudnia 2019 roku spotkało Zespół Szkół Przyrodniczych w Poznaniu kolejne wyróżnienie. Pięciu naszych uczniów odebrało Nagrody Miasta Poznania za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019. Byli to : Natalia Cieślewicz – absolwentka Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej za sukcesy w kajakarstwie oraz absolwenci Technikum Mechanizacji Rolnictwa : Marcin Kwita – za 3 miejsce w Polsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, Mateusz Łuczak i Marcin Melka za 1 miejsce w Wielkopolsce i 5 miejsce w Polsce w Turniejach Motoryzacyjnych. Do tego grona dołączył Marcin Janiak uczeń klasy drugiej Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki również za sukcesy motoryzacyjne.  WIELKIE   GRATULACJE !!                                       jm

ZDJĘCIA