WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

NAGRODY MIASTA POZNANIA – wielkie wyróżnienie naszych uczniów

We wtorek 20 grudnia 2022 roku w auli Szkoły Muzycznej odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022. Otrzymało tę nagrodę aż 8 uczniów z Golęcina. Za sukcesy na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych nagrodę otrzymali : Zuzanna Wieczorek i Agata Rybarczyk z weterynarii, Hubert Śliwiński i Mikołaj Janeda z agrobiznesu oraz Piotr Bryszak z mechanizacji. Za sukcesy w turniejach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego nagrodę otrzymali : Marcin Janiak, Wiktor Turbański, Wojtek Szymczak i Piotr Bryszak – wszyscy z mechanizacji. Nagrody wręczali : Przewodnicząca Kapituły Konkursu Marta Mazurek, Przewodniczący Rady Miasta Poznania Grzegorz Ganowicz i Dyrektor Wydziału Oświaty Miasta Poznania Przemysław Foligowski. Naszym uczniom towarzyszył wicedyrektor Jacek Michalski.

Wielkie gratulacje ! jm

FOTORELACJA