WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

NASZA SZKOŁA NA V MIEJSCU W POLSCE

W dniach 11 – 12 czerwca 2019 roku odbył się w Żarnowcu ( województwo śląskie ) Finał Krajowy XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.  Startowały najlepsze szkoły z każdego województwa oraz gospodarz – w sumie 17 drużyn.  Rywalizowano tradycyjnie w następujących konkurencjach : test z przepisów ruchu drogowego, test z zasad pierwszeństwa przejazdu, test z historii motoryzacji, obsługa codzienna pojazdów (samochodu, motocykla, motoroweru), udzielanie pierwszej pomocy i jazdy sprawnościowej motorowerem oraz samochodem. Naszą szkołę reprezentowali : Mateusz Łuczak, Marcin Melka i Marcin Janiak oraz opiekun Jacek Michalski. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy bardzo wysokie V miejsce, co jest na pewno sukcesem.                  JM