WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

NASZA SZKOŁA – WIELKOPOLSKĄ SZKOŁĄ ROKU 2022

W piątek 21 października 2022 w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się uroczysta Gala Urzędu Marszałkowskiego w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej. 13 placówek edukacyjnych zostało nominowanych w konkursie Wielkopolska Szkoła Roku w tym Zespół Szkół Przyrodniczych w Poznaniu. I to właśnie nam kapituła konkursu biorąc pod uwagę nasze osiągnięcia przyznała tytuł Wielkopolskiej Szkoły Roku 2022. To jest olbrzymi sukces całej społeczności Golęcina. Nagrodę finansową oraz statuetkę wręczył dyrektorowi Andrzejowi Kabacińskiemu Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak.

Na tej samej uroczystości Marszałek Marek Woźniak odznaczył wicedyrektora naszej szkoły Jacka Michalskiego Odznaką Honorową Za zasługi dla województwa wielkopolskiego.

jm

Fotorelacja