O szkole

Kadra nauczycielska

Dyrektor – mgr Andrzej Kabaciński

Wicedyrektor – mgr inż. Jacek Michalski
kierownik szkolenia praktycznego

Wicedyrektor – mgr Izabela Narożna

Kierownik internatu – mgr inż. Danuta Chęcińska

Kadra pedagogiczna

L.p.tytułnazwiskoimięprzedmiot
1.mgr inż.AugustynMałgorzatabiblioteka,plastyka
2.mgrBielawskaKatarzynabiologia
3.mgrBłaszczyk-CichoszewskaJoannaprzedmioty zawodowe - Technik weterynarii
4.mgrCieśla Alicjawychowanie fizyczne
5.mgrCzarneckiTomaszwychowanie fizyczne
6.CzyżewskiPawełprzedmioty zawodowe - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
7.mgrDomańska Małgorzatajęzyk angielski
8.lic.FilasRobertbezpieczeństwo i higiena pracy
9.mgrFiszerMartafizyka
10.prof. dr hab.Frąckowiak Hieronimprzedmioty zawodowe - Technik weterynarii
11.mgrGruchalska-KaczorJoannaprzedmioty zawodowe -Technik weterynarii
12.mgr inż.GrygielZdzisławprzedmioty zawodowe
13.mgrGrzybkowskaMonikajazda konna
14.inż.HarwazińskiŁukaszprzedmioty zawodowe - Technik mechanizacji
15.mgrJujeczkaAdriannawychowanie fizyczne
16.mgrKabacińska Annajęzyk angielski
17.mgrKabaciński Andrzejwychowanie fizyczne
18.mgrKalinowskaAgnieszkajęzyk niemiecki
19.mgr inż.Karbowiak Andrzejinformatyka
20.mgrKasprowicz Grzegorzhistoria
21.inż.KaźmierczakPatrykprzedmioty zawodowe - Technik mechanizacji
22.mgrKaźmierczakSzymonreligia
23.mgr inż.Kopeć Stefanprzedmioty zawodowe - Technik mechanizacji
24.lic.Korytowska-FlorczakMartaprzedmioty zawodowe
25.mgr inż.Kowalczyk Karolinaprzedmioty zawodowe - Technik weterynarii
26.mgrKowalewskiPawełmatematyka
27.mgr inż.KowerczykAnnaprzedmioty zawodowe -Technik weterynarii
28.mgrKrzykosWiesławhistoria
29.mgrKubiakMagdalenapedagog szkolny
30.mgrKuczaHannamatematyka
31.drMaryniakHieronimprzedmioty zawodowe - Technik weterynarii
32.mgrMączkaMonikajęzyk angielski
33.mgr inż.Michalski Jacekprzedmioty zawodowe - Technik mechanizacji
34.mgrMoskalAleksandrajęzyk angielski
35.mgrNarożnaIzabelajęzyk niemiecki
36.dr inż.Nienartowicz-ZdrojewskaAnnaprzedmioty zawodowe - Technik weterynarii
37.mgr Nogalska Sylwiajęzyk polski
38.mgrNowakBarbarajęzyk polski
39.mgrNowakDagmarabiblioteka
40.mgrNowakJustynamatematyka
41.mgrRegulskiMarekinformatyka
42.mgrStreckerIzabellaprzedmioty zawodowe
43.mgrSyroczyńskiAdamfizyka
44.mgrSzewczykAnnamatematyka
45.dr hab.SzulcRobertprzedmioty zawodowe - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
46.mgr inż.Szymkowiak Łukaszprzedmioty zawodowe - Technik mechanizacji
47.mgrŚwitalska-JędrzczakLilianajęzyk niemiecki
48.mgrUllrichArturprzedmioty zawodowe - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
49.dr n. wet.UrbaniakKrzysztofprzedmioty zawodowe - Technik weterynarii
50.mgrWalenczak-BajerNataliajęzyk angielski
51.dr Wawrzyniak-AdamczewskaMałgorzatafizyka
52.mgr inż.Wesołowski Karolprzedmioty zawodowe - Technik mechanizacji
53.mgrWiemannRafałgeografia
54.mgrWoch-KmieciakAnnajęzyk niemiecki
55.mgrWrzesiński Radosławwychowanie fizyczne
56.drZielińska Małgorzatachemia
57.mgrŻukowskaBeatajęzyk polski