O szkole

Sukcesy

Rok szkolny 2016/2017:

Czerwiec 2017 – Finał Krajowy Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Poznaniu

  • 1 miejsce drużynowo : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty (wszyscy IV TMR )
  • 1 miejsce indywidualnie : Dominik Szalaty

Opiekun : Jacek Michalski


Czerwiec 2017 – Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Finał Centralny w Lublinie

  • 5 miejsce w pionie agrobiznesu : Sandra Szymaś (IV TAM)

Opiekun : Zdzisław Grygiel


Maj 2017 – Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Koninie

  • 1 miejsce drużynowo : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty (wszyscy IV TMR )
  • 1 miejsce indywidualnie : Grzegorz Filoda

Opiekun : Jacek Michalski


Kwiecień 2017 – Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – eliminacje okręgowe we Wrześni

  • 3 miejsce w pionie mechanizacji : Przemysław Fechner (III TMR)
  • 3 miejsce w pionie agrobiznesu : Sandra Szymaś (IV TAM)
  • 5 miejsce w pionie weterynarii : Bernadeta Michalska (IV TWB)

Opiekunowie : Sławomir Nowicki i Zdzisław Grygiel


Kwiecień 2017 – Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Swarzędzu

  • 1 miejsce – Reprezentacja A TIŚiA Poznań : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty ( wszyscy IV TMR )
  • 2 miejsce – Reprezentacja B TIŚiA Poznań : Patryk Jóźwiak ( IV TMR ), Marcin Kwita i Mateusz Łuczak ( II TMR )
  • 3 miejsce – Reprezentacja C TIŚiA Poznań : Marcin Melka, Patryk Radiuk i Hubert Martyniec ( wszyscy II TMR )

Opiekun : Jacek Michalski


Marzec 2017 – XI Mistrzostwa Burs i Internatów miasta Poznania o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Geodezyjno Drogowych w PIŁCE HALOWEJ

  •  2 miejsce – Reprezentacja Internatu TIŚiA na Golęcinie

Opiekun : Maciej Nawrocki


Marzec 2017 – VIII Mistrzostwa Burs i Internatów miasta Poznania o Puchar Kierownika Internatu Zespołu Szkół Geodezyjno Drogowych w PIŁCE SIATKOWEJ

  • 2 miejsce – Reprezentacja Internatu TIŚiA na Golęcinie

Opiekun : Beata Linette


Marzec 2017 – II konkurs Talentów Burs i Internatów miasta Poznaia „Mamy Talent 2017”

  • 2 miejsce oraz Nagroda Publiczności – wychowankowie internatu TIŚiA na Golęcinie : Szymon Walkowiak i Hubert Rosiński

Opiekun : Anna Fajks


Luty 2017 – Konkurs ekologiczno – recyklingowy ” DRUGIE ŻYCIE SZKŁA”

  • Wyróżnienie : Zuzanna Sidoruk kl. IV TWa

Opiekun : Małgorzata Zielińska


Grudzień 2016 – Nagroda Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w nauce:

  • Nagroda II stopnia : Paulina Konopczyńska kl. IV TWa , Piotr Książkiewicz absolwent TMR
  • Nagroda III stopnia : Zuzanna Filipiak kl. IV TWa
  • Wyróżnienie : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty wszyscy kl. IV TMR

Opiekun : Jacek Michalski


Listopad 2016 – Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów Wielkopolski (Poznań)

  • Wyróżnienie : Sabina Durbajło – klasa IV Twb

Wychowawca : Sylwia Nogalska


Wrzesień 2016 – Mistrzostwa Miasta Poznania w lekkiej atletyce:

  • 2 miejsce w skoku wzwyż : Daria Walkowiak kl. III TWa
  • 3 miejsce w rzucie oszczepem : Agata Otto kl. III TWa

Opiekun : Radosław Wrzesiński


SUKCESY SZKOŁY – ROK SZKOLNY 2015/2016:

Czerwiec 2016 – XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny (finał krajowy – Nowy Sącz)

  • 2 miejsce – Reprezentacja Szkoły : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty – wszyscy klasa III Tm
  • 1 miejsce – jazda sprawnościowa samochodem : Dawid Dolata

Opiekun : Jacek Michalski


Czerwiec 2016 – 40 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych ( finał krajowy – Trzcianka k/Nowego Tomyśla)

  • Paulina Konopczyńska – klasa III Twa- LAUREAT (4 miejsce w Polsce) – Blok Weterynaria
  • Piotr Książkiewicz – absolwent – klasa IV Tam- LAUREAT – Blok Mechanizacja Rolnictwa
  • Zuzanna Filipiak – klasa III Twa- FINALISTA – Blok Weterynaria

Opiekun :: Jacek Michalski


Maj 2016 – XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny (finał wojewódzki – Kalisz)

  • 1 miejsce – Reprezentacja Szkoły : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty – wszyscy klasa III Tm
  • 1 miejsce indywidualnie : Dominik Szalaty

Opiekun : Jacek Michalski


Maj 2016 – Nasz projekt nt. „Europejskie kontakty szansą na wprowadzenie innowacji zawodowych w rolnictwie” został zatwierdzony do realizacji przez program Erasmus+ (POWER) i otrzymamy środki na 2 tygodniowe praktyki zawodowe we Francji. W latach 2016-2018 wyjedzie tam 80 naszych uczniów.

Autorzy projektu : Jacek Michalski i Zdzisław Grygiel


Kwiecień 2016 – 40 Olimpiada Wiedzy i Umjętności Rolniczych (na szczeblu okręgu – Trzcianka k/Nowego Tomyśla)

  • 3 miejsce : Piotr Książkiewicz – klasa IV Tam – Blok Machanizacja Rolnictwa
  • 4 miejsce : Zuzanna Fillipiak – klasa III Twa – Blok Weterynaria
  • 5 miejsce : Paulina Konopczyńska – klasa III Twa – Blok Weterynaria
  • 5 miejsce : Sandra Szymaś – klasa III Toa – Blok Agrobiznes (Bolesławowo k/Bydgoszczy)

Opiekun : Jacek Michalski i Zdzisław Grygiel


Kwiecień 2016 – VIII Konkurs Wiedzy o BHP i Ergonomii w Rolnictwie (finał krajowy – Warszawa)

  • 10 miejsce : Patryk Denka – klasa III Tm

Opiekun : Karol Wesołowski


Kwiecień 2016 – XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny (finał powiatowy – Swarzędz)

  • 1 miejsce – Reprezentacja Szkoły : Dawid Dolata, Grzegorz Filoda, Dominik Szalaty – wszyscy klasa III Tm

Opiekun : Jacek Michalski


Kwiecień 2016 – Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości (na szczeblu okręgu – Poznań)

  • 6 miejsce – Reprezentacja Szkoły : Grzegorz Filoda – klasa III Tm, Tomasz Koltermann – klasa IIITm, Przemysław Fechner – klasa II Tm

Opiekun : Łukasz Szymkowiak


Luty 2016 – Konkurs Przyrodniczy ,,Ptaki Polski” (etap wojewódzki – Poznań)

  • Laureat : Dominik Kurkowiak – klasa II Twb

Opiekun : Katarzyna Bielawska


Styczeń 2016 – XXXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (etap rejonowy – Poznań)

  • 3 miejsce : Daria Walkowiak – klasa II Twa

Opiekun : Katarzyna Bielawska


Grudzień 2015 – Nagroda Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół (Poznań)

  • Wyróżnienie : Dominik Szalaty – klasa III Tm

Opiekun : Jacek Michalski


Listopad 2015 – Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów Wielkopolski (Poznań)

  • Wyróżnienie : Sabina Durbajło – klasa III Twb

Wychowawca : Sylwia Nogalska


Listopad 2015 – Konkurs Fotograficzny ,, Przyroda – Człowiek” (Poznań)

  • Laureat : Daria Walkowiak – klasa II Twa
  • Laureat : Zuzanna Sidoruk – klasa III Twa

Opiekun : Katarzyna Bielawska