WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH

W dniach  25 i 29 października 2019 r. w Zespole Szkół Przyrodniczych przeprowadzono eliminacje szkolne XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.  Wszyscy chętni uczniowie musieli się najpierw zalogować i uzyskać identyfikator. Eliminacje przebiegały w dwóch etapach :  test teoretyczny dla wszystkich i  zadania praktyczne dla najlepszych z testu.  Po dodaniu punktów najlepsze wyniki i awans na eliminacje okręgowe uzyskali :

– w pionie weterynarii – Aldona Kufel i Daria Dorna

– w pionie agrobiznesu – Natalia Biniasz i Marta Stachowiak

– w pionie produkcji zwierzęcej – Martyna Szulc i Kornelia Madeksza

– w pionie mechanizacji rolnictwa – Piotr Bryszak i Michał Żabierek

GRATULUJEMY !                 jm