WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH

W piątek 12 kwietnia odbyła się Okręgowa Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów. Do Warszawy pojechały przedstawicielki agrobiznesu : Marta Głowacka i Natalia Biniasz, a do Wrześni pojechali weterynarze : Paulina Grędzińska i Krzysztof Sobkowicz oraz mechanizatorzy : Marcin Kwita, Mateusz Łuczak i Marcin Melka.  Całość koordynował wicedyrektor Jacek Michalski. Uczestnicy podkreślali, że pytania i zadania były wyjątkowo trudne. Najlepiej wypadł Marcin Kwita zajmując 3 miejsce i awansując na Olimpiadę Centralną. Bardzo dobrze spisała się Marta Głowacka zajmując 5 miejsce. Pozostali również spisali się nieźle zajmując miejsca w połowie stawki.  Wszyscy zyskali cenne doświadczenie, które musi procentować w przyszłości w ich karierze zawodowej.

       JM