WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Pierwsze Drzwi Otwarte Szkoły

W sobotę 19 marca po dwuletniej przerwie z powodu pandemii nasza szkoła ponownie otworzyła drzwi dla naszych potencjalnych przyszłych uczniów, ich rodziców i opiekunów. Zainteresowanie było duże – przybyło ponad 150 osób. W sali kinowej wszystkich powitał dyrektor Andrzej Kabaciński przedstawiając naszą historię. Następnie wicedyrektor Jacek Michalski mówił o atrakcyjności naszych zawodów w obliczu postępującego wzrostu ludności świata, którą trzeba będzie wyżywić. Na koniec sprawy organizacyjne związane z naborem przedstawił prof. Andrzej Karbowiak. Potem wszyscy udali się na zwiedzanie szkoły z nauczycielami uczącymi w poszczególnych zawodach. Towarzyszyli im nasi uczniowie, którzy również odpowiadali na pytania zainteresowanych, promowali swoje zawody i rozdawali ulotki. Następne Drzwi Otwarte będą w sobotę 9 kwietnia. Serdecznie zapraszamy ! jm

FOTORELACJA