Wydarzenia

Udostępnij na facebooku

Podsumowanie praktyk w Turyngii ( Niemcy )

W czwartek 7 marca odbyło się podsumowanie praktyk zawodowych w Turyngii ( środkowe Niemcy) w listopadzie 2018, które zorganizowało Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i  Zawodowego w Poznaniu. Wzięło w nich udział dwóch naszych uczniów z klasy II Technikum Mechanizacji Rolnictwa : Marcel Kołodziejczak i Eliasz Szymański. Praktyki miały miejsce w miejscowości Bollstedt niedaleko Eisenach w dużej spółdzielni rolniczej. Nasi uczniowie zajmowali się głównie naprawami sprzętu rolniczego.  Spisali się dzielnie uzyskując oceny dobre i bardzo dobre. Dzisiaj przedstawiciel Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i  Zawodowego w Poznaniu Pani dr Renata Rasińska w towarzystwie dyrektora szkoły mgr Andrzeja Kabacińskiego wręczyła uroczyście Marcelowi i Eliaszowi certyfikaty potwierdzające odbycie i zaliczenie praktyk. Taki certyfikat na pewno pomoże im w karierze zawodowej.

SERDECZNIE  GRATULUJEMY !                                                                                                                                                     JM