WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

POLAGRA PREMIERY 2020

W piątek 17 stycznia 2020 odbyła się wycieczka zawodowa klas mechanizacji rolnictwa i agrotroniki : 1Tm4, 1Tm5 i 3 Tm na Międzynarodowe Targi Poznańskie na Polagrę Premiery 2020.  W wycieczce uczestniczyli również wychowawcy klas : Anna Kabacińska (1 Tm5), Łukasz Szymkowiak (1Tm4) oraz prof. Stefan Kopeć i wicedyrektor Jacek Michalski.  Z maszynami rolniczymi firmy KUHN szczegółowo zapoznał nas Pan Ireneusz Dobrowolski, a z ciągnikami i kombajnami firmy FENDT  Pan Marcin Tomaszewski (nasz absolwent), którym serdecznie dziękujemy. Oczywiście byliśmy również zainteresowani innym sprzętem rolniczym prezentowanym na Polagrze.  Na koniec było zadanie domowe na temat : co mnie najbardziej zainteresowało podczas wycieczki i dlaczego ?          jm

FOTO Polagra