WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Pożegnanie Karola Wesołowskiego

Dzisiaj na Radzie Pedagogicznej uroczyście pożegnaliśmy przechodzącego na emeryturę Karola Wesołowskiego. Karol pracował na Golęcinie prawie 40 lat. Związany był przede wszystkim z Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz z Technikum Agrobiznesu. Przez wiele lat pełnił funkcję kierownika szkolenia praktycznego. Bardzo mocno przyczynił się do rozwoju naszej szkoły, wyposażając ją w nowoczesne maszyny i ciągniki rolnicze oraz organizując wiele wycieczek zawodowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Był współorganizatorem i prowadzącym konkursy Mechanik na medal i Młody mechanik na medal organizowanych podczas targów AGROSHOW. Karol był również współautorem podręcznika z Agrotroniki . Dał się poznać jako wspaniały i życzliwy kolega oraz jako prawdziwy przyjaciel młodzieży. Życzymy Tobie Karolu na emeryturze dużo zdrowia i spokoju. Na Golęcinie będziesz zawsze mile widziany!

jm