WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

POZNAŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLEJ W PIŁCE NOŻNEJ

18.10.2021 roku na stadionie POSiR ul. Gdańska 1 odbył się turniej w ramach zmagań w POZNAŃSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLEJ w piłce nożnej. Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła zajmując trzecie miejsce w grupie. Udało nam się wygrać jeden mecz oraz dwa zremisować. Jest to wynik adekwatny do zaprezentowanych umiejętności oraz  zaangażowania na boisku. Wyniki, które uzyskali uczniowie naszej szkoły:

LO17 – ZSP Poznań                                   1:3

ZSP Poznań – SMS GORTAT                    3:3

LO20 – ZSP Poznań                                   3:0

ZS MECHANIZACJI – ZSP Poznań           5:1

ZSP Poznań – LO Salezjanie                    3:3

                                                                       Opiekun sekcji piłki nożnej

                                                                       Radosław Wrzesiński