WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

ŚLUB I WESELE SEBASTIANA NOWAKA

W sobotę 22 czerwca 2019 odbył się we Wrześni ślub Sebastiana Nowaka – naszego absolwenta z 2012 roku. Sebastian bardzo pozytywnie zapisał się w historii naszej szkoły. Reprezentował ją w Ogólnopolskich Młodzieżowych Turniejach Motoryzacyjnych zajmując I miejsce w Wielkopolsce i III miejsce w Polsce. To on zapoczątkował nasze kontakty ze szkołą francuską w Aire sur Adour, dzięki którym 80 uczniów wyjechało na praktyki zawodowe do Francji.  Wielokrotnie jako uczeń i absolwent uczestniczył w obozach narciarskich. Organizował też wycieczki zawodowe do swojego gospodarstwa w Plewiskach specjalizującego się w produkcji kukurydzy. Wybranką Sebastiana została bardzo sympatyczna Agnieszka z Wrześni. W uroczystościach udział wzięli koledzy z klasy Krzysiu Nowak i Emil Szczepaniak, koleżanka z klasy Michalina Piasecka-Nowak (żona Krzysia) oraz wicedyrektor szkoły Jacek Michalski z małżonką.

Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !                                                        JM