WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

SPORTOWY WOLONTARIAT – XX WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczych pod opieką Alicji Cieśli po raz kolejny zaangażowali się w pomoc przy organizacji Finałów Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych 17 października 2018 r. , które organizował Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” na terenie Hipodromu Wola w Poznaniu. Praca uczniów polegała m.in. na: organizacji: parkingu, w czym świetnie sprawdzili się uczniowie trzeciej klasy mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Organizacja, czuwanie nad nagłośnieniem i obstawianie trasy wykonała klasa III technikum weterynarii.  Prace porządkowe wykonywali wszyscy, ale najbardziej udzielała się tu  klasa IV technikum mechanizacji rolnictwa. Za rzetelną postawę otrzymali wyróżnienie Dyrektora Szkoły.

Alicja Cieśla