WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

STUDNIÓWKA 2020

W  piątek 17 stycznia 2020 w Pałacu Jaśminowym w Batorowie odbył się tradycyjny Bal Studniówkowy klas maturalnych Zespołu Szkół Przyrodniczych w Poznaniu.    Organizatorem Studniówki 2020 byli:  Radosław Wrzesiński,   Aleksandra Moskal,  Natalia Ciecierska i Maria Kulczyńska, a ze strony rodziców  Beata Ciecierska, Paulina Kulczyńska, Patrycja Danielewska, Andrzej Bajor, Tamara Briańska ( mieliśmy możliwość kosztowania tortów z jej cukierni).  W Studniówce 2020 uczestniczyli:  Grono Pedagogiczne liczące 22 osoby w tym  Dyrektor szkoły  Andrzej Kabaciński i V-ce Dyrektor szkoły  Jacek Michalski oraz
przedstawiciel Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – Pełnomocnik Rektora prof. dr hab. Hubert Waligóra, przewodniczący Rady Rodziców  Leszek Małyszka,  100 uczniów ZSP w Poznaniu, 59 osób towarzyszących uczniom i 5 rodziców. W sumie bawiło się 188 osób.

Studniówkę poprowadzili uczniowie: Natalia Ciecierska, Wiktoria Biskup i Patryk Wrona.  Poloneza przygotowali z uczniami  Radosław Wrzesiński i  Tomasz Czarnecki.

Na Studniówce bawiliśmy się przy muzyce DJ z Pałacu Jaśminowego oraz zaprosiliśmy Zespół „Tupot Białych Mew”, który był dodatkową atrakcją Balu, a ważnym jego elementem było to, że perkusistą w tym zespole jest zeszłoroczny absolwent naszej szkoły Krzysztof  Sip z klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa.

Na Balu o północy wybraliśmy Królową i Króla Balu, którymi zostali:  Aleksandra Rezulak z klasy IV Twa i Kacper Kamiński z klasy IV Tm.

Całość została zarejestrowana przez kamerzystę i fotografa, a zdjęcia i film będziemy mogli oglądać ok 20.02.2020.  Studniówka była bardzo udana.   jm

FOTO studniówka