WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Sukces naszych uczniów OZE

W kończącym się roku szkolnym 2021/2022 w Katedrze Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbywały się zajęcia klimatyczne. Podsumowaniem zajęć, w których zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej uczestniczyło kilkanaście szkół z województwa wielkopolskiego, był konkurs wiedzy o Klimacie Zewnętrznym w Polsce. Po pierwszym etapie, w którym wzięła udział większość uczestników zajęć, do finału zakwalifikowano 6 uczniów, w tym dwoje uczniów z naszej szkoły: Dominika Florczak (1 To ) i Aleksander Możdżyński (2 To). W czwartek 19.05 odbył się finał zmagań, nasi uczniowie wystąpili w formie stacjonarnej, pozostali w formie zdalnej. Ostatecznie wygrała Dominika Florczak, a Olek Możdżyński był drugi, trzecie miejsce zajął uczeń Liceum Ogólnokształcącego we Wrześni. Uroczyste wręczenie nagród zaplanowano na przyszły tydzień

Wielkie gratulacje! AU