WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Sukces w Finale Powiatowym XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

We wtorek 12 kwietnia 2022 po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa odbył się w Swarzędzu Finał Powiatowy XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Rywalizowano w następujących konkurencjach : test z przepisów ruchu drogowego, test z zasad pierwszeństwa przejazdu, jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem, obsługa codzienna pojazdów i udzielanie pierwszej pomocy. Nasza szkoła wystawiła 3 reprezentacje, które zajęły 3 pierwsze miejsca. 1 miejsce zajęli : Piotr Bryszak (IV Tm), Marcin Janiak (IV Tm) i Wiktor Turbański (III Tm4). 2 miejsce zajęli : Karolina Kaczmarek (III Tm5), Piotr Ignasiak (III To5) i Franek Prentki (II Twc). 3 miejsce zajęli : Wojtek Szymczak (I Tm), Michał Kaźmierczak (I Tm) i Maks Dinos (I Twa). Wielkie gratulacje ! Uczniów do Turnieju przygotował jak zwykle Jacek Michalski. Teraz będziemy się przygotowywać do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Mochach koło Wolsztyna 27 maja. jm

FOTORELACJA