Wydarzenia

Udostępnij na facebooku

ŚWIĘTO KOBIET NA GOLĘCINIE

W dniu 8.03 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji odbyły się wybory miss Golęcina, zwyciężyła Natalia Ciecierska z klasy 3Wa. Wyróżniono najsympatyczniejsze nauczycielki: Małgorzatę Zielińską, Aleksandrę Moskal oraz Sylwię Nogalską. Były również pokazy światowych trendów modowych w wykonaniu panów: furorę zrobił strój arabski w wykonaniu Wicedyrektora P. Jacka Michalskiego, a najlepiej przebranym za kobietę chłopakiem został Damian Wróbel (klasa 3 twb). Zwycięzcom nagrody wręczyła Miss Wielkopolski 2018 Paulina Sokowicz. Był to bardzo radosny dzień dla Nas wszystkich. Organizatorem imprezy był samorząd szkolny.

 

                                                                                                                                                                                              Julia Kaminiarz

                                                                                                                                                                                             Przewodnicząca samorządu