WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

TARGI EDUKACYJNE 2020

Dzisiaj rozpoczęły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich kolejne Targi Edukacyjne, które od ponad 20 lat pomagają młodzieży wybrać swoją przyszłość zawodową. Udział bierze ponad 170 placówek oświatowych w tym nasz Zespół Szkół Przyrodniczych. Jak zawsze mamy ciekawą ofertę przyszłościowych zawodów jak technik : weterynarii, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, agrobiznesu, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz inżynierii środowiska i melioracji wodnych. Ponad 40 naszych uczniów i 20 nauczycieli udziela na naszym stoisku (hala 7C stoisko 7) szczegółowych informacji. Z naszej strony Targi przygotowała pani profesor Sylwia Nogalska z pomocą pani pedagog Magdaleny Kubiak. Dzisiaj było mniej zwiedzających jak w poprzednich latach przez koronawirusa, ale w naszej szkole go nie ma, pracujemy normalnie i zapraszamy jutro i pojutrze na nasze stoisko, a za tydzień w sobotę 14 marca o godzinie 10 do nas na Golęcin na Drzwi Otwarte. jm

FOTORELACJA