WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Towarzyski mecz siatkówki na Uniwersytecie Przyrodniczym.

W dniu 18 marca 2019 r.  w sali gimnastycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  żeńska drużyna siatkówki w składzie: Aleksandra Łakomska – kapitan, Patrycja Wróblewska, Marta Ochlińska , Kornelia Madeksza, Marta Fredrich, Szulc Martyna, Klaudia Furmanek, Kucharczyk Zuzanna, Julia Zielińska, Julia Hałupka rozegrała bardzo dobre spotkanie towarzyskie ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego, w większości naszymi absolwentami z Golęcina. Brak systematycznych zajęć z siatkówki (studenci wybierają określony rodzaj sportu), spowodował, że gospodarze ulegli 3:0 – sety były jednak wyrównane, w ostatnim tylko zabrakło wiary naszym absolwentom. Przy takiej okazji doskonaliliśmy inne umiejętności takie jak: kibicowanie –  fotografowanie – Jan Kleingartner, komentatorstwo – tu bardzo dobrze spisał się po raz kolejny duet – Maksymilian Szymkowiak i Przemysław Piaskowski. Była to okazja do miłego spotkania i rodzinnej wręcz atmosfery. Za tydzień zapowiedziany jest rewanż, na pewno się przygotujemy!

opiekun sekcji siatkówki

Alicja Cieśla