WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

WIGILIE ABSOLWENTÓW, PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW Z GOLĘCINA

W czwartek wieczorem 20 grudnia 2018 na uroczystej wigilii spotkali się nasi absolwenci z 2015 roku z Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrobiznesu. Licząc pobyt w szkole była to już ich 8 wigilia z rzędu. Na uroczystość przybyli : dyr Andrzej Kabaciński, profesorowie Stefan Kopeć i Zdzisław Grygiel oraz księża Łukasz i Adam. Obecny był oczywiście wychowawca tej klasy Jacek Michalski.  Mamy już pierwsze małżeństwo klasowe. Swoje losy połączyli agrobiznesmenka Patrycja Mądra i mechanizator Paweł Wawrzyniak. W lutym przyjdzie na świat ich synek Kuba, którego rodzice już chcieli zapisać do naszej szkoły.

   

W piątek 21 grudnia 2018 po oficjalnych Jasełkach i wigiliach klasowych w szkolnej czytelni spotkali się nauczyciele i pracownicy naszego Zespołu. Po podzieleniu się opłatkiem i tradycyjnych życzeniach, degustowaliśmy potrawy, które sami zrobiliśmy.

                    

Na koniec odbyła się na warsztatach szkolnych tradycyjna wigilia byłych naszych nauczycieli, związanych z praktyczną nauką zawodu. Nigdy nie zapomnimy o naszych emerytach, którzy jak zwykle stawili się w dobrej formie i oby jak najdłużej cieszyli się dobrym zdrowiem. Oczywiście był opłatek, życzenia, barszcz z uszkami, smażony karp, śledzie i dużo słodkiego. Wspomnieniom nie było końca, miłym wspomnieniom, bo tylko takie zachowaliśmy z Golęcina.

      

 

JM