WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Wycieczka klas pierwszych weterynarii do zoo

W dniu 7.10.br. klasy pierwsze weterynaryjne wraz z opiekunami: panią Karoliną Kowalczyk, panią Małgorzatą Domańską, panią Moniką Panowicz i panią Anną Kowerczyk wybrały się na wycieczkę do Nowego Zoo w Poznaniu. Uczniowie, w ramach Tygodnia Opiekuna Zwierząt organizowanego przez placówkę, mieli możliwość poznać różne aspekty pracy przy zwierzętach dzikich. Opiekunowie opowiedzieli o swoich codziennych obowiązkach oraz podkreślali, jak ogromną satysfakcję daje im ta praca. Uczniowie słuchali z zaciekawieniem i zadawali przemyślane i dojrzałe pytania. Nowe Zoo w Poznaniu jest stałym punktem naszych wycieczek zawodowych i cieszymy się, że uczniowie decydują się na odbywanie praktyk w tej placówce.

Anna Kowerczyk