WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

Wycieczka klasy 2 Tam

Karkonosze skąpane w jesiennym słońcu – wycieczka klasy 2am 27.10 – 29.10.2021r.

Piękno polskiej jesieni podziwiali uczniowie klasy 2am podczas trzydniowej wycieczki do Przesieki k/Karpacza. Słońce , cisza, przepiękne kolory – taka pogoda była podczas integracyjnej wycieczki górskimi szlakami. W programie było zwiedzanie kolorowych jeziorek w Wieściszkowicach, Wodospad Podgórnej w Przesiece, japoński ogród Siruwia, wejście na Przełęcz Karkonowską – schronisko Odrodzenie , góra Krzyżna coraz kościół pokoju w Świdnicy – obiekt wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wspaniałe widoki, zabawną atmosferę oraz piękno zabytków ukazuje fotorelacja. 

                                                                 Radosław Wrzesiński

Fotorelacja