WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

X edycja Olimpiady Zwolnieni z Teorii – PROJEKTY SPOŁECZNE

Wielkie gratulacje dla Huberta Dachniewskiego, ucznia klasy 2 Agrobiznesu, który reprezentując Zespół Szkół Przyrodniczych w Poznaniu w projektowym zespole międzyszkolnym został finalistą X – jubileuszowej edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Projekt  „ŁOWCY PASJI”

W olimpiadzie mógł wziąć udział każdy uczeń i uczennica, który zebrał minimum dwuosobowy zespół i zrealizował projekt w rzeczywistości dokonując zgłoszenia do 12.12.2024  ze wsparciem platformy zwolnienizteorii.pl  lub nauczyciela dowolnego przedmiotu.

Olimpiada Zwolnieni z Teorii umożliwiła uczestniczącym uczniom współpracę ze znaczącymi firmami (w formie programów partnerskich) :

Coca Cola, Avon, Lidl, J.P. Morgan, Pracuj.pl, Capgemini, Fundacja Veolina Polska.

Po ukończeniu projektu uczniowie uzyskali:

  1. Imienny certyfikat potwierdzający ich kompetencje zarządzania projektami wydany przez PMI ATP
  2. Nagrody brązowego (ukończenie projektu zgodnie z regulaminem), srebrnego (eliminacje wojewódzkie)- zespół Huberta już go zdobył J  oraz złotego WILKA ( najlepsze projekty w Polsce)
  3. Nagrodę publiczności – o którą nadal walczy zespół Huberta.

                             Warto polubić  po obejrzeniu zwiastuna projektu na YouTube pod linkiem:

Wielki finał X jubileuszowej edycji  Olimpiady Zwolnieni z Teorii – wielkie święto projektów społecznych – odbędzie się  23 maja 2024 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.

Zachęcamy do udziału wszystkich chętnych w kolejnych edycjach oraz ogromnie kibicujemy i trzymamy kciuki za zespół Huberta Dachniewskiego- projekt „ŁOWCY PASJI”   B. B-P