WYDARZENIA

Udostępnij na facebooku

SPOTKANIE Z REDAKTOREM NACZELNYM GAZETY PROFI – PROFESJONALNA TECHNIKA ROLNICZA

W poniedziałek 26 listopada 2018 uczniowie z Technikum Mechanizacji Rolnictwa spotkali się z redaktorem naczelnym dwumiesięcznika  PROFI  PROFESJONALNA TECHNIKA ROLNICZA dr Piotrem Łuczakiem. Podczas Drzwi Otwartych 27 października rozdawał on naszym uczniom premierowe wydanie tej gazety z prośbą o zapoznanie się i ewentualne uwagi. Dzisiejsze spotkanie było właśnie temu poświęcone. Analiza dotyczyła każdej strony, a uczniowie wypowiadali się co im się podoba, a co nie, co dodać, a co wykreślić. W zdecydowanej większości opinie były bardzo pozytywne. Gazeta liczy 90 stron, ma bardzo ładną szatę graficzną i w ciekawy sposób opisuje technikę rolniczą, a nawet jej historię. Jest na pewno godna polecenia ! Po spotkaniu pokazaliśmy Panu Łuczakowi naszą szkołę, a w szczególności warsztaty z maszynami i ciągnikami. Po obejrzeniu tego co mamy. dr Piotr Łuczak chciałby z naszą szkołą współpracować przy redagowaniu kolejnych numerów PROFI, na co z przyjemnością się zgodziliśmy.

        Jacek Michalski